Kas mes esame?

Baltijos šalių – Singapūro prekybos rūmai – projektas, sukurtas siekiant populiarinti Baltijos šalių verslą Singapūre ir Pietryčių Azijos regionui pristatyti Baltijos valstybes.

Mes tikime, kad auganti Baltijos šalių rinka, palankus singapore-1092810verslo klimatas ir aukštos kvalifikacijos specialistai gali sudominti Singapūrą – Azijos mokslo ir verslo lyderį – ir šalys gali tapti tvirtais partneriais. Mažos Baltijos šalys gali daug ko išmokti iš įspūdingą patirtį turinčio Singapūro, tuo pat metu – daug ką pasiūlyti Azijos rinkai.

Teikdami informaciją, kurdami bendradarbiavimo galimybes, skatindami socialinius ir kultūrinius mainus, norime suartinti Baltijos šalis ir Singapūrą. Projektu sieksime stiprinti Baltijos regiono valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – ir Singapūro ekonominį bendradarbiavimą.

Istorijos dėmesio centre

Džiaugiamės galėdami pristatyti savo projekto dalyvių istorijas. Sužinokite daugiau apie gyvenimą, studijas, verslo pradžią ar vystymą Singapūre ir Lietuvoje!

„Singapūras yrainga-martinkute labai gyvas miestas, pritraukiantis daug žmonių ne tik iš Azijos, bet ir viso pasaulio.“ Žiūrėkite filmuką (anglų kalba) ir sužinokite, kokie didžiausi privalumai ir iššūkiai studijuojant Singapūre, ir gaukite patarimų, jei galvojate apie studijas Singapūre.
Inga MartinkutėAdvokatė, doktorantėNacionalinis Singapūro universitetasSingapūras

Faktai ir skaičiai