„Singapore Business Review”: 10 patarimų Azijoje keliaujantiems verslininkams

Chris Reed

Airport

Nors mano būstinė yra Singapūre, daugiausiai darbo laiko praleidžiu keliaudamas po Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną, vesdamas derybas, susitikdamas su verslininkais ar potencialiais klientais. Pagrindinis mano verslas Azijoje vyksta Šanchajuje, Honkonge, Singapūre ir Sidnėjuje, ir aš nuolat lankausi šitose vietose, taip pat kas mėnesį aplankau likusioje Azijos dalyje esantį įdomų miestą.

Informacijos šaltinis: „Singapore Business Review

Skaityti visą straipsnį

„Singapore Business Review“: Singapūriečiai turi antrą galingiausią pasą pasaulyje

Pagal „Arton Capital“Passport sudarytą 2017 m. Pasų indeksą, singapūriečiai turi antrą pagal galingumą pasą pasaulyje. Pasas suteikia galimybę be vizos keliauti į 156 šalis.

Lietuva ir Latvija patenka į TOP 10, turėdamos vienodą bevizių režimų skaičių – 149. Estija yra viena pozicija žemiau, užimdama 11-tą vietą ir atitinkamai turėdama 148 taškus.

Informacijos šaltinis: Singapore Business Review

Skaityti daugiau

Bendras 2017 m. pasų galingumo reitingas

Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimai – palankūs užsienio investuotojams

Karolina Baronaitė-Birmontė, advokatų kontoros GLIMSTEDT vyresnioji teisininkė, advokatė

Nuo šių metų pradžios įsigaliojo Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimai, kurie gerokai palengvina Lietuvoje jau investavusių ar ketinančių investuoti užsieniečių gyvenimą.

Skaityti toliau Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimai – palankūs užsienio investuotojams

Paskelbtas „Bloomberg“ 2017 m. inovacijų indeksas: Singapūras užima 6-tą vietą, Lietuva pirmauja tarp Baltijos valstybių

Paskelbtas naujienų agentūros „Bloomerg“ kasmet sudaBloombergromas pasaulinis inovacijų reitingas, kuriame reitinguojamos 50 inovatyviausių pasaulio valstybių. Reitinge, kaip ir 2016 m., pirmauja Pietų Korėja. Į TOP 5 taip pat patenka Švedija, Vokietija, Šveicarija ir Suomija. Singapūras užima 6-tą vietą.

Lietuva pirmauja tarp Baltijos šalių, kaip ir praėjusiais metais, išlaikydama 32 poziciją. Tuo tarpu Estija nukrito pozicija žemiau ir užima 33 vietą, o Latvija, pakilusi viena pozicija aukščiau, yra 39.

Daugiau informacijos (anglų kalba):
Bloomberg“
Singapore Business Review“
Baltic Course

„Forbes“ paskelbė 2017 m. palankiausių verslui šalių reitingą

Prestižinis verslo leidinys „Forbes“ įvertino 139 šalis ir paskelbė savo kasmetinį palankiausių verslui šalių reitingą. Sąrašo viršuje – Švedija, o Singapūras, Estija ir Lietuva patenka į TOP 15. Singapūrui teko 12-ta vieta, Estija ir Lietuva, atitinkamai, užima 13-tą ir 15-tą vietas. Latvija užima žemesnę poziciją ir yra 25-ta.

Bendras palankiausių verslui šalių reitingas